Usługi

Nasza Praktyka Lekarska w Białymstoku oferuje wyjątkowe usługi implantacji esperalu. Terapia odnosi wyjątkowe rezultaty i na długi czas wymusza abstynencję na pacjentach. W trosce o naszych pacjentów przygotowaliśmy kilka rozwiązań, które pomogą im pokonać nałóg alko9holowy przy pomocy esperalu.

Esperal Standard

Implantacja esperalu w tym pakiecie jest wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem. Łączy długi czas działania wszywki alkoholowej z przystępną ceną. W tej ofercie zastosowane są oryginalny esperal i klasyczne szwy. Zabieg implantacji wszywki alkoholowej jest bezbolesny, gdyż stosujemy znieczulenie miejscowe.

Esperal VIP

Ten pakiet jest najbardziej komfortowym rozwiązaniem ze wszystkich dostępnych usług tego typu w Białymstoku. Implantacja esperalu jeszcze nigdy nie była tak wygodna. Usługa skierowana jest przede wszystkim do pacjentów ceniących sobie najwyższą jakość. W ramach tego pakietu stosujemy antybiotyk, który minimalizuje wystąpienie infekcji. Zastosowana jest oryginalna wszywka alkoholowa przy miejscowym znieczuleniu. Do zaszycia ranki wykorzystywane są kosmetyczne, samo rozpuszczalne nici, które ograniczają konieczność chodzenia na wizyty kontrolne do minimum.

16 votes, average: 5,00 out of 516 votes, average: 5,00 out of 516 votes, average: 5,00 out of 516 votes, average: 5,00 out of 516 votes, average: 5,00 out of 5 (16 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...